Eklentiler

Eklentiler

Bu sayfamız üzerinde web hizmetleriniz için satın alabileceğiniz CPU frekansı, RAM miktarı, aylık trafik ve disk kotası eklentilerine yer verilmiştir. İhtiyacınız olan eklentiyi satın alarak web hizmetleriniz için ekstra performans sağlayabilirsiniz.

Eklentiler hakkında bilgi sahibi değilseniz destek ekibimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Ekibimiz en uygun eklentiyi seçebilmeniz adına sizi yönlendirecektir.

Genel Kullanım Politikaları

Bu sayfada yer alan tüm ürün ve hizmetler için Ürün ve Hizmet Sözleşmesi haricinde aşağıda yer alan Genel Kullanım Politikaları 'da geçerlidir.

  1. Eklenti paketlerimiz Türk Lirası cinsinden ücretlendirilmiş olup K.D.V. sipariş esnasında eklenecektir.
  2. Eklenti tanımlama servisi ile CPU frekansı, RAM miktarı, aylık trafik ve disk kotası arttırımı talep edilebilir. Eklenti tanımlanması sırasında ilğili web sitesinde anlık yayın kesintileri meydana gelebilir. Smyrna Web bu gibi durumlarda müşteriyi önceden bilgilendirerek oluşabilecek sorun ve problemler için sorumluluk kabul etmemektedir.
  3. Eklenti tanımlaması stoklar ile sınırlıdır.
  4. Eklenti ücretleri aylık olarak tanımlanmıştır. Firmamız üzerinden satın almış olduğunuz web hizmetinin kalan süresi hesaplanarak kurulum gerçekleştirilir. Tek seferlik (aylık) eklenti satın almak isterseniz sipariş esnasında bu opsiyonu belirtmeniz gerekmektedir. Tek seferlik eklenti satın alımlarında 20 TL (KDV hariç) kurulum ücreti tahsil edilmektedir.
  5. Linux sunucularımız SSD disk (Solid State Drive) konfigürasyonuna sahiptir. Linux sunucular üzerinde barınan web hizmetleri için ek disk tanımlamalarında +10 TL (KDV hariç) ücret tahsil edilmektedir.
  6. Dedicadet sunucular için eklenti satın alımlarını destek bildirimi göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Eklenti fiyatlandırması o an ki döviz kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek güncel olarak tarafınıza sunulacaktır.
  7. Eklenti paketlerimiz için ücret iadesi mümkün değildir. Gerekli bilgileri iade politikası sayfamızda bulabilirsiniz. (Bknz. İade Politikası)
  8. Smyrna Web bu sayfada bulunan maddeler üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Uyarı: Eklenti tanımlaması mesai saatleri içerisinde (09:00 / 18:00) manuel olarak gerçekleştirilmektedir. Sipariş vermenden önce bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
© Copyright 2021 Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. | Her Hakkı Saklıdır.