Eklentiler

Eklentiler

Bu sayfamız üzerinde web hizmetleriniz için satın alabileceğiniz CPU frekansı, RAM miktarı, aylık trafik ve disk kotası eklentilerine yer verilmiştir. İhtiyacınız olan eklentiyi satın alarak web hizmetleriniz için ekstra performans sağlayabilirsiniz.

Eklentiler hakkında bilgi sahibi değilseniz destek ekibimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Ekibimiz en uygun eklentiyi seçebilmeniz adına sizi yönlendirecektir.

Genel Kullanım Politikaları

Bu sayfada yer alan tüm ürün ve hizmetler için Ürün ve Hizmet Sözleşmesi haricinde aşağıda yer alan Genel Kullanım Politikaları 'da geçerlidir.

  1. Eklenti paketlerimiz Amerikan Doları cinsinden ücretlendirilmiş olup K.D.V. sipariş esnasında eklenecektir.
  2. Eklenti tanımlama servisi ile CPU frekansı, RAM miktarı, aylık trafik ve e-posta disk kotası arttırımı talep edilebilir. Eklenti tanımlanması sırasında ilğili web sitesinde anlık yayın kesintileri meydana gelebilir. Smyrna Web bu gibi durumlarda müşteriyi önceden bilgilendirir.
  3. Eklenti tanımlaması stoklar ile sınırlıdır.
  4. Eklenti ücretleri hosting paketinizin kalan süresi hesaplanarak hesabınıza tanımlanır ve buna göre fatura edilir. Örnegin hosting paketinizin süresinin bitmesine 6 ay kalmışsa 1 GB e-posta disk alanı da 6 ay olarak tanımlanır ve 6 AY x 1.90 USD = 11.40 USD + K.D.V. olarak fatura edilir.
  5. Eklenti paketlerimiz için ücret iadesi mümkün değildir. Gerekli bilgileri iade politikası sayfamızda bulabilirsiniz. (Bknz. İade Politikası)
  6. Smyrna Web bu sayfada bulunan maddeler üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Uyarı: Eklenti tanımlaması mesai saatleri içerisinde (09:00 / 17:00) manuel olarak gerçekleştirilmektedir. Sipariş vermenden önce bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
© Copyright 2022 Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. | Her Hakkı Saklıdır.