Ödeme Kanalları

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini nakit olarak, kredi veya banka kartınız ile, Havale/EFT/Fast seçeneğini kullanarak veya PTT üye işyerleri ve ATM cihazları üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegratörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Nakit Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemini nakit olarak Türk Lirası cinsinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ödeme yaptığınızda resmi faturaya ek olarak tarafınıza nakit ödeme makbuzuda kesilmektedir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemini kredi kartınız ile online olarak (3D Secure) hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Maksimum, Bonus Card, World, Paraf, Card Finans, Axess kredi kartları ve bu kartların özelliklerine sahip diğer bankaların kredi kartlarınıda kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartları ile ödeme sağlayabilirsiniz.

Online ödeme işleminde uluslararası geçerliliği olan 3D secure güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Yapmış olduğunuz ödeme işlemi bankanız ile sizin aranızda gizli kalmakta ve 256bit şifreleme teknolojisi kullanılarak verilerinizin güvenliği sağlanmaktadır.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerin ödeme işlemlerini taksitli olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek çekim ve taksitli ödeme işlemleri için K.D.V. dahil %6.99 komisyon ücreti alınmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ve taksit komisyon oranları aşağıda yer almaktadır.

*Siparişlerinizi 12 taksite kadar böldürmek için sipariş öncesinde 0 (232) 335 19 32 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Ödeme işleminiz taksitli olacak şekilde yapılandırılacaktır.

Kart Adı Taksit Sayısı Karşılık Gelen Komisyon Oranı
Maksimum 3 6 9 12 %4.99 - %5.99 - %6.99 - 7.99
Bonus Card 3 6 9 12 %4.99 - %5.99 - %6.99 - 7.99
World 3 6 9 12 %4.99 - %5.99 - %6.99 - 7.99
Paraf 3 6 9 12 %4.99 - %5.99 - %6.99 - 7.99
Card Finans 3 6 9 12 %4.99 - %5.99 - %6.99 - 7.99
Axess 3 6 9 12 %4.99 - %5.99 - %6.99 - 7.99

Banka Kartı ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini banka kartınız ile online olarak (3D Secure) hızlı ve güvenli bir şekilde (peşin olarak) gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

Havale/EFT/FAST ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini havale/EFT/Fast yöntemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme işleminden sonra siparişinizin hızlı bir şekilde aktif edilebilmesi için ödeme bildirim formunu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi teyit edildikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz onaylanacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz   Ödeme Bildirim Formu

PTT Bank ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini PTT Bank şubelerini veya ATM cihazlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme işleminden sonra siparişinizin hızlı bir şekilde aktif edilebilmesi için ödeme bildirim formunu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi teyit edildikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz onaylanacaktır.

PTT Bank Hesap Bilgilerimiz   Ödeme Bildirim Formu

Ek Açıklamalar

(*) Yurtdışı kredi kartları ile sağlanan taksitli ödemelerde komisyon oranları değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.