Web tasarım hizmeti kısaca nedir?

Şirketinizi veya sizi internet ortamında tanıtarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan, statik veya dinamik olarak ikiye ayrılan, statik sistemlerde içerikleri bizim tarafımızdan girilen, dinamik sistemlerde ise içerikleri müşterinin kendisi tarafından girilen anahtar teslimi güncellenebilir web tasarım ve yazılım hizmetidir.

Web sitemde kaç adet web sayfası olabilir?

Web sitenizin boyutu ve girilmesini istediğiniz içerik doğrultusunda *sınırsız sayfa girişine dinamik projelerimiz için sistemlerimiz üzerinde izin verilmektedir.

*Sınırsız sayıda sayfa girişi dinamik (yönetilebilen) web sitesi projeleri için geçerlidir.

Hangi dillerde web sitesi hazırlanabilir?

Web sitenizin hedef kitlesi doğrultusunda istediğiniz tüm dillerde web siteniz için dil girişi sağlanmaktadır.

Kendim web sitemin içeriklerimi güncelleyebilir miyim?

Dinamik yapıya sahip projelerde dilediğiniz zaman web sitenizi içerik yönetim panelinden kendiniz güncelleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimizasyon) ne fayda sağlamaktadır?

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Google, Yahoo ve Bing vb. arama motorları tarafından web sitenizin kolayca bulunarak kullanıcıların ve potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlar.

Potansiyel müşteriler web siteme nasıl ulaşabilir?

Web sitenizin bulunur olması ve size yeni müşteriler kazandırması elektronik pazarlama (E-Pazarlama) ve SEO (Search Engine Optimizasyon) hizmetleriyle mümkün olmaktadır. Smyrna Web, Toplu Mail, SEO Optimizasyonu, Google Reklamları ile potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasında etkili pazarlama çözümleri sunmaktadır.