Gizlilik Politikamız

Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. gizlilik politikasına aşağıda yer verilmiştir.

Bu gizlilik ilkeleri Smyrna Web tarafından, smyrnaweb.com ve alt sitelerinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler smyrnaweb.com ve alt sitelerinin üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) gibi istenilen tüm bilgiler eksiksiz ve doğru olarak belirtmek durumundadırlar. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir smyrnaweb.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  • - SSL güvenlik sertifikası (Secure Socket Layer) ile kredi kartı bilgileriniz enkode edilerek bankaya iletilir. Bu bilgiler bankaya ait olan güvenli sunucular üzerinde barındırılmaktadır.
  • - Sadece sizin ve banka arasında olan bu provizyon işlemi her ne kadar bizim web sitemiz üzerinden gerçekleştiriliyor olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz sizin ile banka arasında gizli tutulmaktadır.

DÜZENLEME & BİLGİLERİN SİLİNMESİ

Müşterilerimiz sistemimiz üzerinde kayıtlı bulunan tüm kişisel ve kurumsal bilgilerini diledikleri zaman düzenleme hakkına sahiptirler. Firmamız bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir. Ancak sistemimizde kayıtlı bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bilgileri, ürün, hizmet veya servislerini sonlandırsalar dahi yasal zorunluluk sebebi ile kanunun zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinememektedir.

Zorunlu süre sonunda bireysel veya kurumsal müşterilerimiz bilgilerinin silinmesini talep edebilirler. Bunun için info@smyrnaweb.com adresine durumu bildiren e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic.
1583/3 Sokak No: 1 Daire: 120 Çınarlı Mah. PK: 35170 Konak - İzmir / Türkiye
Tel: 0 (232) 335 19 32 Fax: 0 (232) 462 16 32
Bilgi edinmek için: info@smyrnaweb.com

İNDİRİN YAZDIRIN

© Copyright 2021 Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. | Her Hakkı Saklıdır.