Sosyal Medya Yönetimi

Efektif dijital iletişim hizmetleri sunan Smyrna Web sosyal medya profil ve sayfalarına erişmiş kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi vaat ediyor. Smyrna Web, akla hitap eden metinler ve gözü mest eden görseller ile gönüllerde kalmanızı sağlar!

Smyrna Web ile ilgi çeken paylaşımlar, kesintisiz moderasyon ve profesyonel reklam optimizesi sayesinde markalar, yeni kitlelerle tanışır, sürekli iletişim yapabilecekleri gerçek bir kitle oluştururlar.

Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetiyor, yatırımlarınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunuyoruz.

Kreatif post tasarımları sayesinde rakiplerinizin önüne geçer, görsel kalitenizin artmasını sağlarsınız. Smyrna Web ile markanıza profesyonel sosyal medya yönetimi yapın, keşfedilmeye başlayın!

Marka Bilinirliğini Artırma

Markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor, kreatif tasarım ve metinlerle markanızın akılda kalmasını sağlıyoruz. Konumlandırma sonrası, topluluk oluşturarak süreki iletişim yapabileceğiz duru bir kitleyi markanızla etkileşime geçiriyoruz.

Performans Odaklı Yönetim

Hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanya, yarışma ve promosyonel uygulamalar ile direkt sonuç odaklı sosyal medya pazarlaması gerçekleştiriyor, geri dönüşü yüksek reklamlar tasarlıyoruz.

Dijital Strateji

Smyrna Web, sosyal ağlarda sürekli içerikle karşı karşıya gelen ve markalar için potansiyel müşteri niteliği taşıyan kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi amaçlar. İnsana temas eden dijital stratejiler geliştirerek markanın hedef kitlesiyle samimileşmesini sağlar.

Yönetim Maliyeti Hesaplama

Profesyonel sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de maliyet, kullanılan platforma göre değişkenlik göstermektedir. Örnegin Facebook üzerinde sayfa yönetimi talep eden bir müşterimiz için aylık $200 maliyet çıkarılmaktadır. Kampanyanın başarılı olabilmesi ve marka bilinirliğinin kalıcı olarak sağlanması için tüm sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de minimum 3 aylık hizmet verilmektedir. Bu hususu göz önünde bulundurarak satın alım yapmanız önem arz etmektedir.

Yani Facebook sayfanızın size toplam maliyeti aylık $200 x 3 AY = $600'dır. Bu ücrete sponsor reklam ve bağlantı ücretleri dahil değildir. Sayfanıza legal yollardan beğeni, takipçi ve etkileşim kazandırmak için haftalık minimum $50 sponsor reklam ve etkileşim bütçesi ayırmanız gerekmektedir. Sponsor reklam ve etkileşim komisyon ücreti 01 Ocak 2023 tarihi itibari ile tüm platformlar için %20 olarak güncellenmiştir.

Sosyal medya yönetimi hizmeti peşin sunulan bir hizmet türüdür. İade politikası koşulları bu hizmet türünü kapsamamaktadır.

Profesyonel sosyal medya paketlerine ait olan paket içerik detaylarını ögrenmek için info@smyrnaweb.com e-posta adresine mesaj gönderebilir yada 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.


Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN