Web Tasarım

Firma olarak web tasarım izmir çözümlerimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve günümüz yazılım teknolojilerine sahip çalışmalardan oluşmaktadır.

Web tasarım çözümlerimiz anlık 20 Gbit port kapasiteli SSD ve RAID disk teknolojileri ile donatılmış yüksek kapasiteli web sunucuları üzerinde barındırılmaktadır.

Önereceğimiz çözümler ile bütçenizi en doğru şekilde kullanın. Smyrna Web bünyesinde alanında uzman kişileri barındıran tam bir bilişim teknolojileri firmasıdır.

Profesyonel olarak sunduğumuz izmir web sitesi kurma çözümlerimize aşağıda yer verilmiştir.

Statik Web Sitesi

Statik web sitesi kurma çözümlerimiz yönetim paneli içermeyen, mobil cihazlar (cep telefonları ve tabletler) ile tam uyumlu, HTML5 ve CSS3 algoritması ile kodlanmış web tasarım çözümlerimizden oluşmaktadır. Bu hizmetimiz de güncelleme işlemleri tasarım ekibimiz tarafımızdan ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısaca örnek vermek gerekirse, web sitesi ile ilgilenecek vakti bulunmayan, yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan yada teknik bilgi ve beceriye sahip olmayan müşterilerimiz için en ideal web tasarım hizmetimizdir.

Statik web sitesi kurma çözümlerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şimdi Arayın   Fiyat Teklifi Alın

Dinamik Web Sitesi

Dinamik web sitesi kurma çözümlerimiz Türkçe yönetim paneli ile birlikte sunulan, mobil cihazlar (cep telefonları ve tabletler) ile tam uyumlu, ön şablon, admin paneli ve veri tabanından oluşan komplike bir sistemdir. Bu hizmetimiz de herhangi bir sayfa kısıtlaması bulunmamaktadır. Müşterilerimiz diledikleri kadar sayfa veya alt sayfa oluşturabilirler. Diledikleri zaman web sitelerini güncelleyebilir, ürün yada hizmet ekleyebilir, kendilerine göre çeşitli özelleştirmeler sağlayabilmektedirler. Dinamik projelerde tüm yönetim işlemleri kullanıcı sorumluluğundadır. Proje teslim edilmeden önce gerekli bilgilendirme ve eğitim süreçleri size ücretsiz olarak sunulmaktdır.

Dinamik web sitesi kurma çözümlerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şimdi Arayın   Fiyat Teklifi Alın

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik çözümlerimiz sadece web sitesi ile sınırlı olmayan kurumsal kimlik çalışmalarıdır. Bu hizmetimizde web sitesi ve hazırlanacak yeni logonuz ile birlikte kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan diğer unsurlar da size sunulmaktadır. Örneğin web siteniz ve logonuz ile uyumlu olacak şekilde hazırlanan kartvizit tasarımları, hedef kitlenize yönelik hazırlanan broşürler, müşterilerinize sunabileceğiniz sunum dosyaları vb. hizmet çeşitleri ile firmanızı en iyi şekilde temsil edebilmeniz için gerekli olan tüm unsurlar bu hizmetimiz içerisinde yer almaktadır.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızın fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şimdi Arayın   Fiyat Teklifi Alın

Konu etiketleri; web tasarım izmir, izmir web tasarım, web tasarım, web tasarım ajansı, web sitesi kurma, izmir web tasarım ajansları, bayraklı web tasarım, web sitesi fiyatları, web sitesi fiyatları izmir, e-ticaret paketleri, e-ticaret fiyatları, izmir web sitesi fiyatları

* Günümüz internet bant genişliği standartları ile web sitesi ve mobil uygulama çözümlerimiz 1Gbit portlar ile internet üzerinde servis edilmektedir. Sunucularımızın internet port kapasitesi anlık 20 Gbit / saniye'dir.
Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook Twitter Instagram Linkedin Whatsapp