Web Tasarım

Değişiklik yapmayı kim istemez ki? İster dış görünüşün de, ister evin de, isterse hayatınız da en ufak bir değişim bile sizin o anki hislerinizi farklılaştırmaya yarar. Fakat hayatınızın her hangi bir noktasında değişiklik yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şey, doğru seçimi yapmaktır. Gelin sizin için en doğru çözüme birlikte karar verelim.

Firma olarak web tasarım izmir çözümlerimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve günümüz yazılım teknolojilerine sahip çalışmalardan oluşmaktadır.

Web tasarım çözümlerimiz anlık 20Gbit port kapasiteli SSD ve RAID disk teknolojileri ile donatılmış yüksek kapasiteli web sunucuları üzerinde barındırılmaktadır.

Önereceğimiz çözümler ile bütçenizi en doğru şekilde kullanın. Smyrna Web bünyesinde alanında uzman kişileri barındıran tam bir bilişim teknolojileri firmasıdır !

Bu kapsamda hizmet sunduğumuz çözümler aşağıda yer almaktadır.

Micro Web Sitesi

Mikro web sitesi çözümlerimiz tek bir ürün yada hizmet için özel olarak hazırlanmaktadır. Maksimum 5 sayfadan oluşan bu çözümümüz de müşterilerinize aradığı ürün yada hizmete daha kısa yoldan ulaşma fırsatı sunarsınız. Ayrıntılı bir web sitesin de kullanıcıların aradığını bulmaya çalışması zaman alabilmektedir. Ancak micro web sitesi çözümlerimiz ile sadece ilgi alanıyla ilgili bilgiler sunulması daha yararlı olmaktadır.

Micro web tasarım projelerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Portal Web Sitesi

Smyrna Web portal web sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. İçerik güncellemelerinin yanı sıra tasarımlarını da yönetebilen portal web sitesi sahipleri, uzun vadeli destek ve ek geliştirme çözümlerimiz ile Smyrna Web'in teknolojik olanaklarından faydalanmaktadırlar. Portal web sitelerinin banner reklam gösterimleri ile ilgili ek yazılımlar geliştiren Smyrna Web; site sahiplerinin reklam gelirleri elde etmelerine de yardımcı olmaktadır.

Portal web tasarım projelerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Komple Web Sitesi

Komple web tasarım çözümlerimiz bireysel veya kurumsal müşterilerimizin talep ettikleri hizmet ile alakalı olarak onlarca hatta yüzlerce web sayfasından oluşabilir. Müşterilerimiz web sayfalarını kendileri yönetebildikleri gibi arzu etmeleri halinde web sitelerinin yönetimi firmamız tarafından da sağlanmaktadır. Komple web sitesi çözümlerimiz alan adı, barındırma ve tasarım seçiminden SEO yönetimine kadar bir paket olarak sunulmaktadır.

Statik ve dinamik web tasarım projelerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

* Günümüz internet bant genişliği standartları ile web sitesi ve mobil uygulama çözümlerimiz 1Gbit portlar ile internet üzerinde servis edilmektedir. Sunucularımızın internet port kapasitesi anlık 20Gbit / saniye'dir.
Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook Twitter RSS E-Posta