Web Tasarım

Firma olarak web tasarım izmir çözümlerimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve günümüz yazılım teknolojilerine sahip çalışmalardan oluşmaktadır.

Projelerimiz anlık 20 Gbit port kapasiteli SSD ve RAID disk teknolojileri ile donatılmış yüksek kapasiteli web sunucuları üzerinde barındırılmaktadır.

Önereceğimiz çözümler ile bütçenizi en doğru şekilde kullanın. Smyrna Web bünyesinde alanında uzman kişileri barındıran tam bir bilişim teknolojileri firmasıdır.

Çözümlerimizi Dell, HP ve Apple gibi önde gelen donanım üreticisi firmaların ürünleri üzerine ağırlıklı olarak Microsoft, Linux ve Adobe teknolojilerini uygulayarak gerçekleştiriyoruz. Şirket bünyesinde bulunan deneyimli personelimiz sizlere hızlı çözümler sunmak için hazır bulunmaktadırlar.

Profesyonel olarak sunduğumuz web tasarım izmir çözümlerimize aşağıda yer verilmiştir.

Standart Web Sitesi

Standart (yönetim panelsiz) web tasarım izmir çözümlerimiz yönetim paneli içermeyen, mobil cihazlar (cep telefonları ve tabletler) ile tam uyumlu, HTML5 ve CSS3 algoritması ile kodlanmış web tasarım çözümlerimizden oluşmaktadır. Bu hizmetimiz de güncelleme işlemleri tasarım ekibimiz tarafımızdan ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kısaca örnek vermek gerekirse sık güncelleme gereksinime ihtiyaç duymayan, web sitesi ile ilgilenecek vakti (yada personeli) bulunmayan, yoğun bir çalışma temposu içinde olan yada teknik bilgi ve beceriye sahip olmayan müşterilerimiz için en ideal web tasarım hizmetimizdir.

Standart web tasarım izmir çözümlerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Dinamik Web Sitesi

Dinamik (yönetim panelli) web tasarım izmir çözümlerimiz Türkçe yönetim paneli ile birlikte sunulan, mobil cihazlar (cep telefonları ve tabletler) ile tam uyumlu, ön şablon, admin paneli ve veri tabanından oluşan komplike bir sistemdir.

Müşterilerimiz diledikleri kadar sayfa veya alt sayfa oluşturabilirler. Diledikleri zaman web sitelerini güncelleyebilir, ürün yada hizmet ekleyebilir, kendilerine göre çeşitli özelleştirmeler sağlayabilmektedirler. Dinamik projelerde tüm yönetim işlemleri kullanıcı sorumluluğundadır. Proje teslim edilmeden önce gerekli bilgilendirme ve eğitim ücretsiz olarak sunulmaktdır.

Dinamik web tasarım izmir çözümlerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.


Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN