Web Tasarım

Smyrna Web firması olarak web tasarım çözümlerimizi; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve günümüz yazılım teknolojilerine sahip çalışmalardan oluşturuyoruz.

Önereceğimiz çözümler ile bütçenizi en doğru şekilde kullanmanıza olanak sağlıyoruz. Smyrna Web, alanında uzman kişileri barındıran tam bir bilişim teknolojileri firmasıdır.

Referanslarımız

Kurumsal web tasarım projelerimizi inceleyerek çözümlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım çözümlerimiz Türkçe yönetim paneline sahip, günümüz mobil cihazları (cep telefonları ve tabletler) ile uyumlu, kullanıcı dostu web tasarım projelerinden oluşmaktadır.

Kurumsal web tasarım projeniz üzerinde dilediğiniz kadar sayfa ve kategori oluşturabilir, dilediğiniz zaman web sitenizi güncelleyebilir, ürün yada hizmet sayfası ekleyebilirsiniz. Web sitenizin galeri sayfasıdaki resim ve videolarınızı düzenleyebilir, iletişim bilgilerinizi revize edebilirsiniz. Her kurumsal web sitesinde standart olarak sunduğumuz blog sayfası üzerinde hazırlamış olduğunuz haber ve makalelerinizi yayınlayabilirsiniz. Kısacası kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile web sitenizi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz Kurumsal tasarımlarımız kendi geliştirmiş olduğumuz Türkçe dil desteğine sahip admin paneline entegre olacak şekilde hazırlanarak teslim edilmektedir. Sektörel ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak geliştirilen kurumsal web tasarım çözümlerimiz, şirketinize ait domain adresinize lisanslanarak, kendi sunucularımız üzerinde yayına verilir.

Kurumsal web tasarım çözümlerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.


Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN