Şirket Profilimiz

Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegratörü ve çözüm sağlayıcısıdır. 2011 yılında web tasarım ve geliştirme çözümleri sunmak üzere faliyetlerine başlayan firmamız, günümüzde 12 farklı branş ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Başlıca ve değişmez hizmet çeşitlerimizden olan web tasarım, e-ticaret ve seo çözümlerimiz ile geride bıraktığımız 12 yıl içinde 400+ müşterimize profesyonel bilişim çözümleri sunan firmamız en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına değer katmaya devam edecektir.

Firmamız kurumsal pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve teknolojik çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilişim teknolojileri ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.

Firmamız web sitesi ziyaretçilerinin daha iyi ve güvenli bir internet deneyimi yaşayabilmeleri adına kanunların izin verdiği ölçüde yasal koşullar belirlemiştir. Sözleşme ve politikalarımızı incelemek için yasal koşullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. DMCA uyumluluk beyanını incelemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Smyrna Web gelişmiş yazılım altyapısı ve uzman kadrosu ile Türk Ticaret Kanununa uygun web siteleri tasarlar.

Çözümlerimizi Dell, HP ve Apple gibi önde gelen donanım üreticisi firmaların ürünleri üzerine ağırlıklı olarak Microsoft, Linux ve Adobe teknolojilerini uygulayarak gerçekleştiriyoruz. Şirket bünyesinde bulunan deneyimli personelimiz sizlere hızlı çözümler sunmak için hazır bulunmaktadırlar. Adres, telefon ve ticari faliyet bilgilerimiz iletişim sayfamız üzerinde yer almaktadır.

Ayrıca alan adı tescili, hosting, SSL sertifikası, yazılım geliştirme, iş çözümleri ve danışmanlık konularında da uzman, genç ve dinamik kadromuz ile de bireysel ve kurumsal müşterilerimize teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Vizyonumuz

Smyrna Web olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde bilişim sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

Misyonumuz

Tüm Smyrna Web çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen bilişim, teknoloji ve IT hizmetleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Hedeflerimiz

Smyrna Web birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sürekli müşteri memnuniyeti ilke ve esaslarına bağlı kalmak, müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içinde cevap verebilmektir.


Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN