360° Sanal Tur Uygulamaları

Otelinizin, restoranınızın, eğitim merkezinizin, fabrikanızın, firmanızın tanıtımını yapmak, vizyon ve amaçlarınızı daha iyi yansıtabilmek, rakiplerinize fark atmak istiyorsanız sanal tur çözümlerimiz ile ilk adımı atabilirsiniz.

Panoramik fotoğrafların birleştirilerek 3 boyutlu görünüm kazandığı, teknolojinin son nimetlerinden biri olan 360° sanal tur çözümlerimiz, ziyaretçilerinize mekanın içindeymiş hissi uyandırmaktadır. Bir yeri sadece internete girerek en ince ayrıntısına kadar tanıma olanağı tanıyan bu sistem ile birlikte istediğiniz mekanı müşterilerinize digital ve üç boyutlu olarak sunabilirsiniz.

Smyrna Web en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegratörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Dünyanın herhangi bir yerindeki internet kullanıcısına ulaşma imkanı tanıyan 360° sanal tur çözümlerimiz, düşük maliyetli, akılda kalma oranı fazla olan, tüm akıllı cihazlara uygun etkili bir tanıtım aracıdır. Siz de Smyrna Web ayrıcalığı ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Çağın gerisinde kalmamak ve başarıyı yakalamak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedirler.


Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN