Mobil Uygulama Geliştirme

İnsanlığın teknoloji çağından beklentisi: Kolaylık ve hız. Firmaların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay yoldan ulaştırabilmesi ise önemli bir ihtiyaç. Bu sebeple mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline gelmiş konumdalar.

IDC'nin (International Data Corporation) verilerine göre 2011 yılında 916 milyon akıllı cihaz piyasaya sürüldü. 2012 yılının sadece ikinci çeyreğinde piyasaya sürülen akıllı cihaz sayısı ise 267.3 milyon olarak kaydedildi. IDC bu sayının 2017 yılında 2.5 milyarın üzerine çıkmasının beklendiğini belirtiyor. Bu, önümüzdeki yıllarda daha çok insanın mobil akıllı cihazlara yöneleceğini açıkça ortaya koyuyor.

Smyrna Web en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegratörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

İşte bu gerçekler ışığında, uçtan uca çözümler konusunda bugüne kadar elde etmiş olduğu tecrübe ve birikimleri mobil uygulamalar ile tüm sektörler için alternatif bir kanala dönüştüren Smyrna Web'in hedefi firmaların ürün ve hizmetlerini dış ve iç müşterilerine her zaman, her yerde, daha hızlı ve daha kolay biçimde ulaştırabilmelerine yardımcı olmaktır.

Tüm sektörlere mobil uygulamalarını adapte edebilen Smyrna Web, ayrıca yine çözüm ortağı olduğu bir çok uluslararası yazılım firması ile gerekli entegrasyonları çok kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Tamamen Smyrna Web altyapısı tarafından hayata geçirilen Mobil Uygulama Geliştirme Platformu sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması çok daha kolaydır.

IPhone Uygulama Geliştirme

Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan iPhone'lar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.

IPad Uygulama Geliştirme

Büyük ekranın avantajını kullanarak hazırladığımız iPad uygulamalarıyla tablet kullanıcılarınıza, görsel olarak oldukça zengin uygulamalar sunarak, bambaşka deneyimler yaşatabilirsiniz. İş alanınız için mutlaka sunacağımız bir çözüm vardır.

Android Uygulama Geliştirme

Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 'ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip konumda olacaktır.


Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN