McAfee Bireysel

9,28$/YIL

Premium antivirüs, güvenli web taraması ve PC optimizasyonu.


Kapsamlı İnternet Güvenliği

McAfee Total Protection, cihazlarınızın, gizliliğinizin ve kimliğinizin güvenceye alınmasına yardımcı olacak çok çeşitli korumalar sağlamak üzere ödüllü virüs korumamız olmasının ötesine geçer. Çeşitli cihazlara sahip aileler için ideal olan McAfee Total Protection, Windows, Mac ve mobil virüs korumasına, spam filtreleme özellikleri, hassas dosyaları güvenli bir şekilde şifreleme ve çok daha fazlasını sağlar. Beş veya on cihaz bağlayın ve en önemli şeyleri bilgisayar korsanlarından ve siber suçlulardan koruyun.

Çok Yönlü Gizlilik Koruması

Hassas dosyaları koruyarak veya parçalayarak, çerezleri silerek ve daha fazlasıyla dijital kimlik hırsızlarına karşı üstünlük kazanın. Kimliğinizin büyük bir kısmı, birçoğu sizin için görünmez olan farklı dosya türlerinde bulunduğundan, kimliğinizi tehlikeye atmak veya gizliliğinizi ihlal etmek için kullanılabilecek dijital ayak izlerini silmenize yardımcı olacağız.

Daha Hızlı Gitmenize Yardımcı Olan Güvenlik

Antivirüsün bilgisayarınızı yavaş performansla lanetlediği günler geride kaldı. McAfee Total Protection , bilgisayarınızın performansını optimize edebilen, onu tanımlama bilgisi ve geçici dosyalardan arındırabilen ve ister finansal e-tablolarda çalışıyor olun veya art arda aralıksız izlediğiniz en sevdiğiniz diziye dönecek olun otomatik çalan rahatsız edici videoları duraklatarak bilgisayarınızda daha sorunsuz bir deneyimin keyfine varmanızı sağlayacak bir dizi araç içerir.

#mcafee #mcafeeantivirüs #antivirüs


Benzer Ürünler

%19 İNDİRİM Bireysel
Çok Sayıda Cihaz
McAFee
12,13$/YIL

Premium antivirüs, güvenli web taraması ve PC optimizasyonu.

%13 İNDİRİM Bireysel
Family
McAFee
18,98$/YIL

Premium antivirüs, güvenli web taraması ve PC optimizasyonu.

%21 İNDİRİM 360 Standart
360 Standart
NORTON
6,26$/YIL

Tek bir çözümde cihazınız ve çevrimiçi gizliliğiniz için birden fazla koruma katmanı.

Popüler Ürünler

Norton 360 Premium
Norton 360 Premium
10,57$/YIL
McAfee Bireysel
McAfee Bireysel
9,28$/YIL
McAfee Family
McAfee Family
18,98$/YIL

Destek Alın

Satın almak istediğiniz ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

BİZİ ARAYIN