Site Bilgi Merkezi

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Web sitemiz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme teknolojisine sahip SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Sizden istenebilecek olan bireysel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza enkode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Smyrna Web size ait bu bilgileri, sadece bireysel/kurumsal müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu web sitesi Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1280x800 çözünürlük ile Google Chrome 60, Internet Explorer 10 ve üzeri, Mozilla Firefox 40 ve üzeri, Opera 30, Safari 9 ve Yandex Browser 3 ve üzeri tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek vermiş olduğumuz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için destek merkezi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi üzerinde yer alan tüm bilgiler Smyrna Web tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Bu web sitesinde yer alan tüm ürün, hizmet ve servislerimize ait olan fiyat, kur ve süre bilgileri en son elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Smyrna Web dilediği zaman ve önceden hiç bir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir.

DNS Bilgileri

Sunucularımıza ait DNS (name server) adres bilgilerine aşağıda yer verilmiştir. Tarafımızdan barındırma hizmeti alıyorsanız alan adınızı aşağıda yer alan barındırma hizmetinize uygun name server adresleri ile güncellemeniz gerekmektedir. DNS yönlendirmeniz sonrasında başka bir sunucuda aktif olan e-posta hesaplarınız güncelleme sonrası deaktif duruma gelerek etkisiz hale geleceklerdir.

Lütfen herhangi bir veri kaybı yaşamamak için güncelleme öncesinde tam e-posta yedeği aldığınızdan emin olunuz. Outlook kullanıyorsanız yönlendirme öncesinde "Gönder-Al" diyerek sisteminize düşen son e-postaların kopyaları cihazınıza indirebilirsiniz.

Linux Hosting NS Adresleri

ns1.smyrnaweb.com
ns2.smyrnaweb.com

Windows Hosting NS Adresleri

ns3.smyrnaweb.com
ns4.smyrnaweb.com

E-Posta Hosting NS Adresleri

mail1.smyrnaweb.com
mail2.smyrnaweb.com

Barıdırma hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve satın alım yapmak için hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Cihaz Desteği

Bu web sitesi mobil uyumlu web sitesi standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 360x640 çözünürlük ile Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Yandex Browser'ın en eski 2016 yılı son sürümleri ile Androin 5 ve üst sürümleri ile iOS 10 ve üzeri sürümlerde sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için üreticinin uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. İşletim sisteminizi güncellemek için cep telefonu kullanım kılavuzunuzu inceleyebilirsiniz.

Cihaz kontrol için lütfen tıklayınız.

Telif Hakları

© Copyright 2022 Smyrna Web Teknolojileri San. ve Tic. ismi ve logosu ile web site tasarımı Smyrna Web'in ticari/tescilli markası ve görselleridir.

- Microsoft tarafından destek verilmeyen Windows XP işletim sistemi ile IE8 ve daha aşağı sürümlerdeki tarayıcılarda web sitemizi görüntülemekte problem yaşayabilirsiniz.

- Bu web sitesi Symbian NOKIA ve BLACKBERRY vb. marka cep telefonlarında düzgün şekilde görüntülenmeyebilir.