Site Bilgi Merkezi

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Web sitemiz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme teknolojisine sahip SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Sizden istenebilecek olan bireysel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza enkode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Smyrna Web size ait bu bilgileri, sadece bireysel/kurumsal müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu web sitesi Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1366x768 çözünürlük ile Google Chrome 100, Internet Explorer 10, Microsoft EDGE, Mozilla Firefox 100, Opera 90, Safari 3 ve Yandex Browser 20 ve üzeri versiyon numarasına sahip tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi üzerinde yer alan tüm bilgiler Smyrna Web tarafından "olduğu gibi" ve hiç bir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden tarafınıza sunulmaktadır.

Bu web sitesinde yer alan tüm ürün, hizmet ve servislerimize ait olan fiyat, kur ve süre bilgileri en son elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Smyrna Web dilediği zaman ve önceden hiç bir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da bazı hata veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir.

Destek Çözümleri

Smyrna Web üzerinden almış olduğunuz hizmet ve servisler için haftanın her günü ve her saati destek alabilirsiniz.

Müşterilerimiz kendilerine sunulan Online İşlem Merkezi üzerinden giriş yaparak 24 saat esasına göre destek alabilirler. Bunun için sistem üzerinden ticket açmanız gerekmektedir. Ayrıca panel sahibi olan müşterilerimiz için uzaktan (online) ücretsiz destek verilmektedir. Bire bir yerinde destek talep eden müşteriler için ücretli olarak destek sağlanmaktadır. Bilgisayarlarına veya mobil cihazlarına e-posta kurulumu yaptırmak isteyen müşterilerimiz içinde uzaktan (online) kurulum desteği sağlanmaktadır.

Telefon ile destek çözümlerimiz hafta içi her gün 09:00 - 17:00, hafta sonu (pazar hariç) 09:00 - 13:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

DNS Bilgileri

Sunucularımıza ait DNS (name server) adres bilgilerine aşağıda yer verilmiştir. Tarafımızdan barındırma hizmeti alıyorsanız alan adınızı aşağıda yer alan barındırma hizmetinize uygun name server adresleri ile güncellemeniz gerekmektedir. DNS yönlendirmeniz sonrasında başka bir sunucuda aktif olan e-posta hesaplarınız güncelleme sonrası deaktif duruma gelerek etkisiz hale geleceklerdir.

Lütfen herhangi bir veri kaybı yaşamamak için güncelleme öncesinde tam e-posta yedeği aldığınızdan emin olunuz. Outlook kullanıyorsanız yönlendirme öncesinde "Gönder-Al" diyerek (sadece POP-3 de) sisteminize düşen son e-postaların kopyaları cihazınıza indirebilirsiniz.

Hosting DNS Adreslerimiz

ns1.smyrnaweb.com  ns2.smyrnaweb.com
ns3.smyrnaweb.com  ns4.smyrnaweb.com

Mobil Cihaz Desteği

Bu web sitesi mobil uyumlu web sitesi standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 720p genişliği destekleyen mobil tarayıcılar ile Google Chrome, Internet Explorer 10, Microsoft EDGE, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Yandex Browser'ın en eski 2020 yılı son sürümleri ile Android 7 ve üst sürümlerine ek olarak iOS 14 ve üzeri sürümlerde sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için üreticinin uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. İşletim sisteminizi güncellemek için cep telefonu kullanım kılavuzunuzu inceleyebilirsiniz.

Telif Hakları

Smyrna Web ® ismi ve logosu 2022/041897 başvuru numarası ile TPE tarafından koruma altına alınmıştır. Smyrna Web ® ismi, logosu ve web sitesi tasarımı Smyrna Web ® 'in ticari/tescilli marka ve görselleridir.

Microsoft tarafından destek verilmeyen Windows 7 (ve daha eski) işletim sistemi ile IE10 ve daha aşağı sürümlerindeki tarayıcılarda web sitemizi görüntülemekte ve işlem yapmakta problemler yaşayabilirsiniz.

Teklif Alın

Kurumsal yapımız ve portföyümüz sizi etkilediyse teklif formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.

FORMU DOLDURUN